Platform over installatietechniek, hvac, sanitair en elektriciteit

NL | FR

HVAC

Renson Healthbox 3.0: één extractiepunt voor multifunctionele open ruimtes

RENSON_Healthbox 3.0 slimme ventilatie-unit_C kopiëren

18 maart 2021 Leestijd 1 minuten

Deel dit artikel

Maar dat betekent niet langer dat er ook sprake is van 2 extractiepunten voor de afvoer van vervuilde lucht via het centrale Renson vraaggestuurde C+ ventilatiesysteem. En ook de slimme Healthbox 3.0 ventilatie unit heeft nu aan 1 klep genoeg voor dit soort 2-in-1 ruimtes in huis.

De bestaande kleppen of regelmodules voor slaapkamer (en ook keuken) stemmen hun ventilatieniveau voortaan namelijk niet langer enkel af op CO2, maar ook op relatieve vochtigheid. Dat levert niet alleen een doelgerichter ventilatiesysteem op, maar met 1 regelmodule en extractiepunt minder, drukt dat vooral ook de totaalprijs ervan. Voor u als installateur verandert er niets: u bestelt dezelfde kleppen met dezelfde referenties, alleen zit daar nu – zonder meerprijs – een extra sensor in.

Het vraaggestuurde Renson C+ ventilatiesysteem is daarmee trouwens het perfecte natuurlijke ventilatiesysteem voor studio’s, studentenkamers, hotelkamers, kortom: alle ruimtes waar slaapkamers en vochtige ruimtes zonder toilet in elkaar overlopen. Telkens wordt het ventilatieniveau automatisch opgekrikt wanneer de gemonitorde binnenluchtkwaliteit te wensen overlaat.

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

Contact

Mathieu Noppe

Projectmanager

Benieuwd naar de mogelijkheden? Ik vertel u graag alles over onze samenwerkingspakketten.

0%

    Stuur ons een bericht

    Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

    Details